Dodání - Sérum na růst řas, výživa na řasy
51943
page-template-default,page,page-id-51943,cookies-not-set,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-1.8,smooth_scroll,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.1,vc_responsive,currency-czk
 

Dodání

Balíčky jsou zpravidla odesílány do 2 dnů po obdržení platby a jsou zasílány prostřednictvím UPS se službou sledování zásilky a sběrných míst bez podpisu. Pokud dáváte přednost dodávce UPS Extra s požadovaným podpisem, budou účtovány další náklady, proto nás prosím kontaktujte před výběrem této metody. Bez ohledu na volbu zásilky vám poskytneme odkaz na sledování vašeho balíčku online.

 

Náklady na dopravu zahrnují manipulační a balicí poplatky, jakož i poštovné. Manipulační poplatky jsou pevně stanoveny, zatímco dopravní poplatky se liší podle celkové hmotnosti zásilky. Doporučujeme shromáždit své položky v jedné objednávce. Nemůžeme seskupit dvě odlišné objednávky evidované odděleně, zde se budou poplatky za přepravu vztahovat na každou z nich. Balíček bude odeslán na Vaše vlastní riziko, avšak se zvláštním zřetelem na ochranu křehkých předmětů.

 

Boxy jsou dostatečně velké a vaše položky jsou dobře chráněny.