Nejčastější dotazy - Sérum na růst řas, výživa na řasy
51947
page-template-default,page,page-id-51947,cookies-not-set,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-1.8,smooth_scroll,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.1,vc_responsive,currency-czk
 

Nejčastější dotazy

1. Jak aplikovat sérum na řasy?
Po obvyklém večerním čištění naneste sérum na řasy na horní a dolní víčka. Pomocí přiloženého aplikátoru, můžete odměřit přesně požadované množství. Stačí poměrně malé množství séra k dosažení vynikajících výsledků. Naneste sérum na řasy Develle i oční linky. Jen ponořte aplikátor do séra a opatrně jej vytáhněte, otřete přebytek. Zbytek séra na aplikátoru – to je vše, co je potřeba pro obě víčka. Budete potřebovat pevnou ruku ke správné aplikaci séra. S trochou praxe budete moci ovládat aplikátor během několika vteřin. Pokud se dostane sérum do očí, třeba během prvních několika pokusech aplikace, jednoduše vypláchnete oči teplou vodou.

 

2. Jak dlouho mohu používat sérum na řasy Develle?
Jak dlouho používat sérum na řasy, závisí na preferencích zákazníka. Výrobce doporučuje sérum užívat dlouhodobě pro trvalý efekt. Na začátku je nutné, aby bylo sérum užíváno každý večer po dobu šesti až osmi týdnů. Doporučuje se, aby jste v aplikaci séra na řasy pokračovali i pak. Teprve pak se můžeme spolehnout na vynikající dlouhodobý efekt silných dlouhých řas. Po každodenním používání po dobu šesti až osmi týdnů, postup se musí opakovat každé 2–3 dny.

 

3. Na jak douho vydrží jedna lahvička séra na řasy?
Každá lahvička se sérem na řasy obsahuje 7 ml. To je dost na celý rok.

 

4. Může sérum na řasy způsobit alergickou reakci?
Je zřejmé, že mnoho kosmetických přípravků může způsobit nežádoucí účinky, a to zejména při dlouhodobém užívání. To však neplatí pro Sérum na řasy Develle. Nebyly zaznamenány žádné vedlejší účinky tohoto séra na řasy. V každém případě, lidé s citlivou pokožkou musí být opatrní, protože mohou mít mírné zčervenání kůže nebo svědění. Máte-li jakékoli alergické reakce, přestaňte používat sérum po dobu několika dní, a potom začněte znovu. Pokud podráždění přetrvává po dlouhou dobu, je vhodné poradit se s lékařem nebo lékárníkem. Použití séra na řasy Develle se nedoporučuje osobám mladším 18 let, těhotným a kojícím ženám.

 

5. Mohu použít sérum na řasy Develle při nošení kontaktních čoček?
Sérum na řasy Develle je naprosto bezpečné pro osoby s brýlemi a nositelky kontaktních čoček.

 

6. Může být sérum Develle používáno během chemoterapie?
Doporučuje se dočasně přestat používat sérum do ukončení chemoterapie.

 

7. Mohu použít jiné produkty pro péči po nanesení séra na řasy Develle?
Sérum na řasy Develle Premium Cosmetics, má být použito po vyčištění a odlíčení na noc. Po dvouminutové pauze můžete bezpečně používat své obvyklé přípravky.

 

8. Mohu používat řasenku v období používání séra na řasy Develle?
Samozřejmě, můžete používat řasenku během pokračující kůry aniž by byla ohrožena účinnost séra na řasy.

 

9. Moje kamarádka měla rychlejší výsledek. Proč?
Přísady séra na řasy Develle jsou odpovědné za zvětšení růstu řas. Ale je třeba dodat, že u každého člověka je rychlost růstu vlasů různá. To je jediný důvod, proč řasy vyrůstají různou rychlostí. Konečný výsledek je však nezávislý na těchto rozdílech. Každá žena může mít dlouhé řasy.

 

10. Mohu použít sérum na řasy Develle, když mám umělé řasy?
Sérum na řasy Develle může být použito při nošení umělých řas.

 

11. Je Sérum na řasy Develle vhodné pro všechny ženy?
Develle Premium Kosmetika – je kosmetická společnost se zaměřením na potřeby žen. V současné době firma nabízí tři séra na řasy: Quick sérum na řasy, Supreme sérum na řasy a Sensitive sérum na řasy. Existují tyto různé možnosti a každá žena může najít sérum, které odpovídá jejím potřebám.

 

12. Je bezpečné používání séra na řasy Develle?
Všechna séra na řasy, vyráběných a prodávaných Develle Premium Cosmetics, prošla přísnými dermatologickými testy. Tyto testy potvrzují nejen účinnost sér, ale také jejich snášenlivost. Všechny tři séra na řasy jsou působivá, pokud jde o jejich optimální snášenlivost a bez jakýchkoliv vedlejších účinků, díky vysoce účinným složkám. V této souvislosti můžeme říci, že sérum na řasy Develle je naprosto bezpečné. Těhotné nebo kojící ženy, jakož i osoby mladší 18 let by se však měly zdržet používání séra.

 

13. Jaké složky jsou obsažené v séru na řasy Develle?
Sérum na řasy a obočí podle Develle Premium Cosmetics obsahují pouze nejčistší a nejúčinnější ingredience pro maximální výsledky. Sensitive sérum na řasy se vyznačuje tím, že neobsahuje žádné parabeny nebo prostaglandiny. Supreme sérum na řasy poskytuje dvojí účinek na oční řasy a také bez parabenů. Quick sérum na řasy je vysoce aktivní dvojitý koncentrát účinných látek, které stimulují růst řas. Všechny složky jsou dermatologicky testovány, a jsou bezpečné pro použití.

 

14. Mohu použít sérum na řasy Develle s henou?
V zásadě platí, že použití séra pro řasy Develle a heny se vzájemně nevylučují. Hena dále zvyšuje účinek na oční řasy.

 

15. Mohu nosit make-up během dne při používání séra na řasy Develle?
Použití make-upu není problém. Doporučuje se použít sérum na řasy Develle ve večerních hodinách. Na konci dne make-up a ostatní přípravky důkladně odstraňte před použitím séra na řasy. To zvyšuje efekt během noci. Obvyklý make-up si můžete užívat během dne.

 

16. Jak dlouho trvá, než jsou vidět první výsledky a jak dlouho kůra sérem od Develle Premium Cosmetics?
První viditelné výsledky se obvykle objeví do 14 dnů. Během několika málo dnů po aplikaci na řasy a obočí budou silnější a vypadají zdravěji. Po 14 dnech dojde k zlepšení: barvy a délky řas. Nejúplnější efekt může být znát po šesti až osmi týdnech. Pro dosažení nejlepších výsledků, je nutné každý den opakovat postup. Sérum se používá jako lázeňská léčba a mělo by být používáno každý den po dobu tří měsíců. V zájmu zachování dobrých výsledků, musíte provést postup v pravidelných intervalech. To znamená, že po ukončení běžného postupu se opakuje každé dva nebo tři dny.

 

17. Jak aplikovat sérum?
Léčba sérem na řasy Develle Premium Cosmetics je velmi jednoduchá. Každé sérum je dodáváno se speciálním aplikátorem. To může být buď malý, tenký nebo širší kartáček. Tento aplikátor se používá pro nakreslení čáry podél linie řas. Je důležité mít pevnou ruku pro tento aplikátor, ale časem se zdokonalíte. Sérum na řasy Develle se v podstatě používá jako oční linky, v těsné blízkosti linie řas. Jeden jediný řádek je dostačující. Je však důležité, zvláště obličej a oční oblast, aby byly důkladně vyčištěny před aplikací.

 

18. Na jak dlouho vystačí jedno sérum na řasy?
Každá lahvička se sérem na řasy obsahuje 7 ml. To je dost na celý rok.

 

19. Jaká je trvanlivost séra na řasy?
Po otevření sera na řasy Develle je trvanlivost – 6 měsíců.

 

20. Co se stane, když zapomenu použít sérum nebo aplikuji sérum za den dvakrát?
Nezáleží na tom, jestli jste zapomněla použít sérum, prostě pokračujte jako obvykle následující večer. Vezměte prosím na vědomí, nepravidelné užívání může vést ke snížení konečného efektu. V případě aplikace séra dvakrát denně nepovede k rychlejším a výraznějším výsledkům. Budete jen zbytečně plýtvat sérum.

 

21. Co se stane poté, co jsem přestala používat sérum na řasy Develle?
Jestliže jste přestala používat sérum na řasy Develle, celkový efekt krásných, dlouhých, zdravých, hustých a tmavých řas postupem času zmizí. Z tohoto důvodu se nedoporučuje úplně zastavit používání, pokud chcete mít úžasné řasy.

 

22. Při denním použití séra na řasy Develle kůže místy ztmavne. Co se dá dělat?
Je možné, že někteří uživatelé mají kožní reakci na lokální aplikaci séra na řasy Develle. To však zpravidla není důvod k obavám, a tato reakce zmizí v krátké době. Pokud kožní reakce nevymizí, navštivte svého lékaře.

 

23. Co když se sérum na řasy Develle dostane do očí?
To se může stát běžně, zejména na začátku používání. Toto není důvod k obavám. Stačí vypláchnout oči teplou vodou a opakovat postup aplikace.

 

24. prodává se sérum v kamenných obchodech?
Sérum na řasy Develle nejsou prodávány v obchodech, ale je možné sérum zakoupit on-line na webových stránkách https://develle-cosmetics.com nebo Amazon.

 

25. Mohou ostatní zjistit, že používám sérum na řasy Develle?
Zákaznický servis a diskrétnost jsou pro Develle Premium Cosmetics nesmírně důležité. Výrobky jsou dodávány v diskrétním balení. Takže není možné, aby měl kdokoli přístup k důvěrným údajům zákazníků. Pouze osoby, kterým se to rozhodnete sdělit poznají, že kupujete a používáte naše produkty.

 

26. Jak dlouho trvá doručení?
Rychlost a spokojenost zákazníka je Develle Premium Cosmetics velmi důležité. Objednávky musí být doručeny během několika dnů. Při objednávce si můžete vybrat způsob platby, který, podle pořadí, určuje rychlost dodání. Obecně platí, že tyto produkty jsou dodávány do tří pracovních dnů od zaplacení.

 

27. Dokážete doručit sérum na řasy Develle do zahraničí?
Sérum na řasy Develle si můžete zakoupit mimo Německo. V současné době máme objednávky nejen z Evropy, ale i z jiných zemí po celém světě. Proto, samozřejmě, dodáváme do zahraničí. Mělo by však být uvedeno, že doba doručení do jiných zemí se může lišit a může být mnohem delší. Zásilky posíláme přes DHL nebo Hermes. Nicméně je možné dodat zásilku do skladu DHL. Pro naše německé klienty s německým pobytem, nabízíme také platbu na dobírku, která zvyšuje pořizovací cenu zboží. Dodání do Německa je účtováno ve výši € 6,90. Přepravní náklady v rámci Evropy jsou € 9,90. Víše platby za dodávky do jiných zemí je na vyžádání. Rozvážka zdarma pro objednávky nad 100 €.

 

28. Čím je sérum na řasy Develle tak zvláštní v porovnání s ostatními séry na trhu?
Rozdíly začínají s výběrem složek. Develle Premium používá v kosmetických přípravcích pouze složky nejvyšší kvality, které se poté zpracovávají v Německu. V Německu jsou velmi přísná pravidla týkající se kvality a kontroly, a všechny naše produkty jsou vyrobeny v souladu s těmito doporučeními. Kromě toho, všechny naše výrobky jsou dermatologicky testovány, aby byla zajištěna jejich jedinečná účinnost a snášenlivost léku. Spokojenost zákazníka je také absolutní nutností. Rozsáhlé konzultace a rychlé dodání jsou nedílnou součástí našich služeb. Nabízíme také vynikající cenu a kvalitu, protože průměrné náklady na léčbu jsou nižší než 10,00 € měsíčně.

 

29. Jaký je rozdíl mezi QUICK and Supreme sérum na řasy?
Rozdíl je v tom, že Develle Quick sérum na řasy obsahuje dvojité množství činidel (prostaglandin molekula).
Supreme sérum na řasy obsahuje směs dvou různých činidel (činidla pro růst řas a jedno činidlo bez molekuly prostaglandinu) (to je v podstatě kombinací Develle Sensitive sérum na řasy a Develle quick sérum na řasy – ale pouze s jedinou dávkou růstového činidla obsaženého v Develle Quick).

 

30. Má smysl používat sérum starším lidem?
Ano, sérum je vhodný pro všechny věkové kategorie.

 

31. Mám zelený zákal a mám používat oční kapky ráno a večer. Kdy použít sérum při aplikaci očních kapek, které způsobí slzení?
Jemně aplikujte sérum na vaší linii řas, ideálně na denní bázi (v noci po vyčištění).

 

32. Mohu používat sérum na řasy, pokud mám trvalé oční linky?
Ano, můžete používat serum na řasy z Develle Premium Cosmetics, i když máte trvalé oční linky.

 

33. Je vhodné serum na řasy Develle vhodné I na obočí?
Ano je vhodné i na obočí.

 

34. Jaký je rozdíl mezi jednotlivými typy séra na řasy Develle?
Rozdíl je v tom, že sérum na řasy Develle obsahuje dvakrát více činidel (prostaglandin molekuly).
Sensitive serum na řasy Develle Premium Cosmetics neobsahuje prostaglandin, ale pouze kosmetické činidlo pro růst řas X-Lash.
Supreme serum na řasy obsahuje kombinaci dvou různých činidlel (činidla pro růst řas a bez prostaglandinu molekuly) (to je kombinace Develle Sensitive a Develle Quick séra na řasy – ale jen s jednou dávkou obsaženého v Develle Quick séru).